Kargo & Teslimat

 

Kargo ücretiniz ne kadar?

kaytika.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti verdiğiniz sipariş içeriğine göre değişmektedir. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo avantajı uygulanmaktadır.

Kargom ne zaman ulaşır?

kaytika.com'da siparişler kargoya 1 işgününde teslim edilir. Kargo firmalarınca İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3** gün, diğer illerimiz için ise 4-6** gün olarak belirtilmiştir.

*
(Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz kargo firmasının belirlediği çalışma saat çerçevesinde 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0549 529 84 52 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise siparişinizin alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgisini iletmek için 0549 529 84 52 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.

Kargoya teslimatı gerçekleştirilmiş siparişlerde maalesef adres değişikliği işlemi yapılamamaktadır.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde Kargo firmaları yoğunluğa bağlı olarak teslimat yapabilmektedir.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Siparişleriniz; kaytika.com'a ulaşan tarih ve saate göre, "sırası ile" hızlı bir şekilde kargolanmaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Teslimat sırasında  adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz kaytika.com'a iade edilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

kaytika.com kargo işlemlerini PTT Kargo ve Aras Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar PTT Kargo veya Aras Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

kaytika.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.