Cvs Dn 91127 Elektrikli Cam Demlik Çelik Çaycı
Cvs Dn 91127 Elektrikli Cam Demlik Çelik Çaycı

Cvs Dn 91127 Elektrikli Cam Demlik Çelik Çaycı

Marka : CVS
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺199,00(KDV Dahil)

Ürün Detayları

Cvs DN 91127 1 L Elektrikli Cam Demlik Çelik Çaycı


Sağlıklı Cam Demlik

Son yıllarda yapılan araştırmalara göre gıdalarda kullanılması en sağlıklı olan materyalle cam ürünlerdir. Bunun yanında görüntü bakımından da metal ve plastikten çok daha estetik bir görünüm sunması ile cam materyalli ürünlerin tercih edilirliği artmıştır. CVS cam demlik, en çok tüketilen içeceklerin başında yer alan çay keyfinizi çok daha sağlıklı ve estetik bir hale kavuşturmayı amaçlamaktadır.


Kalabalık Sofraların Vazgeçilmezi

1.8 litrelik su haznesi ile en kalabalık misafir gruplarıyla dahi kolaylıkla baş edebilmenize yardımcı olur.


Yüksek Performans

1800 Watt gücündeki motoruyla yemekten sonra içmeyi beklediğiniz çaylarınızı en hızlı şekilde sizlere sunar. Bununla birlikte çat kapı gelen misafirlerinize dahi kolaylıkla ikram edebileceğiniz çayınızı dakikalar içerisinde hazır eder.

 

Paslanmaz Gizli Rezistans

Suyunuzun ısınmasını sağlayan temel mekanizma olan rezistansın sudaki kireçle ve zamanla paslanması olasıdır. Ancak böyle bir durumun meydana gelmesi halinde sağlık için oldukça zararlı maddeler suya karışabilecektir. CVS çay makinesi tam da bu sebeple rezistansı gizli bir bölmeye hapsetmiş ve paslanmaz materyal kullanıştır. Böylelikle sizlere çok daha sağlıklı bir çay lezzeti sunmak amaçlanmıştır.


Pratik Kullanım

Tek bir tuşla çayınızı demleyebilmenize imkan sağlayan pratik kullanımıyla mutfaktaki en büyük yardımcınızdır.


Ergonomik Tasarım

Zarif görünümünün yanında mutfağınızda fazlaca yer kaplamaması ile de öne çıkan yapısıyla sizleri kısıtlamadan özgürce tezgahınızı kullanmanıza katkı sağlar.

Benzer Ürünler